Logisztikai Adminisztrátor

Főbb feladatok:

  • Fuvarokmányok adatainak rögzítése, archiválása
  • Számlák ellenőrzése, postázása, továbbítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel és az irodavezetővel
  • Az értékesítési team adminisztratív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt
  • Képesség strukturált munkafolyamatok kialakítására
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Word, Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus, támogató kollektíva
  • Inspiráló kihívások, lehetőség más területre való továbblépésre
  • Céges eszközök (telefon, laptop) használata
  • Kiemelten magas kezdő bérezés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tengeri/ légi/ közúti szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1095 Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.