Vállalatunk az élelmiszeripar meghatározó szereplője. Kiváló márkáink, mint a Szentkirályi, Theodora és Nestlé Aquarel piacvezető az ásványvíz szektorban.
A közlemúltban a Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade valamint a Lay‘s burgonya chips és a Cheetos termékekkel bővült a portfóliónk.

Soroksári úti telephelyünkre

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • Gyártás alapján történő szállítási kapacitás biztosítása,
  • Szállítási ütemezés a megadott időkapukra,
  • Beszállítással kapcsolatos visszajelzések a belső és külső partnerek részére,
  • Kapcsolattartás a szerződött alvállalkozókkal,
  • A kiadott fuvarfeladatok napi nyomon követése, a felmerülő problémák megoldása, kezelése,
  • EKAER jelentési kötelezettség elvégzése,
  • Új logisztikai cégek felkutatása, bevonása a szállítmányozási feladatokba.

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvismeret,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete és használata,
  • Logisztikai integrált rendszer gyakorlati tapasztalat,
  • Középfokú végzettség.

Előny:

  • SAP integrált rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és önálló munkavégzésre lehetőség
  • Innovatív vállalat és magas presztízsű márkákat gyártó és forgalmazó vállati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség és versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Helsinki út 121.

Jelentkezési határidő: 2019. június 16.
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot a betöltendő munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.