Prohumán 2004 Kft.
Partnercégünk, Európa egyik vezető iroda- és közösségi bútorgyártója keresi új kollégáját. A frissen csatlakozót nemzetközi munkakörnyezet, támogató szervezeti kultúra és tanulási lehetőség várja. Ultramodern, minden igényt kielégítő irodájukba várják az új

Logisztikai Adminisztrátor

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői rendelések feldolgozása
  • Szállítói rendelések készítése
  • Dokumentáció, visszaigazolások elkészítése
  • Termékek felvétele vállalatirányítási rendszerben
  • Megrendelt áruk érkeztetése, egyéb logisztikai feladatok
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a belső osztályokkal
  • Aktív támogatás a megrendeléstől az áru leszállításáig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági irányultságú felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magabiztos PC ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzésre alkalmas, részletekre odafigyelő személyiség
  • Tanulási hajlandóság és képesség
  • Feladatok hatékony priorizálása, autonóm munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Logisztikában, bejövő áru érkeztetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely - piacvezető nemzetközi cég
  • Egymást kölcsönösen segítő tagokból álló csapat
  • Világszínvonalú irodakörnyezet a város egyik legfrekventáltabb helyén
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra való kattintással!