Logisztikai adminisztrátor (kiszállítás)

A csomag akkora, mint egy ház? Számunkra nem jelent problémát! Nap mint nap közösen dolgozunk 2 300 munkatársunkkal, 90 telephelyen, 11 országban küldetésünkön: TÚLLÉPNI A HATÁROKAT.

Fő üzletágunkban, az ipari termékek csomagolása területén ötvözzük az erős műszaki tudást a modern, speciálisan kifejlesztett IT folyamatokkal, személyre szabott megoldásokat kínálva ügyfeleink részére. Ügyfeleink kompetens partnerei vagyunk a kapcsolódó szolgáltatások területén is, a teljes ellátási lánc mentén. Szakértelmünk, átlátható folyamataink és innovatív megoldások kifejlesztése révén, a csomagolóiparban a legmagasabb színvonalat képviseljük, ezáltal globális piacvezetők vagyunk.

Debrecenben működő telephelyünkre keressük új kollégánkat Logisztikai adminisztrátor (kiszállítás) pozícióba.

Az Ön feladatai

  • A logisztikai tevékenységhez, árukiszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) használata, a kiszállítandó termékek adatainak pontos, naprakész adminisztrációja
  • A kiszállításhoz kapcsolódó dokumentumok (szállítólevelek, fuvarlevelek, CMR) kiállítása
  • Napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven a belső csapatokkal, ügyfelekkel, külső partnerekkel (szállítmányozó cégekkel)
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások

  • Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek
  • MS Office alkalmazások, SAP felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség vagy tapasztalat logisztikai, szállítmányozási adminisztrációs területen
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Pozitív, csapatjátékos hozzáállás
  • Monotonitástűrés
  • Kezdetben 06:00 – 18:00 közötti időszakban váltott 8 órás munkarend (06:00 - 14:00, 10:00 - 18:00), a későbbiekben akár kétműszakos (06:00-14:00, 14:00-22:00) munkarend vállalása

Hogyan tudjuk inspirálni?

  • Innovatív, fejlődő vállalati környezet
  • Hosszú távú növekedési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Laptop, mobiltelefon
  • A Ön tudása, kreativitása és személyisége révén felelős feladatokat végezhet csapatmunkában
  • Belső képzések lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Szeretné velünk túllépni a határokat és együtt alakítani a jövőt? Ebben az esetben Ön a megfelelő jelölt és várjuk a jelentkezését a "Jeentkezem" gombra kattintva, vagy önéletrajzának elküldés a következő e-mail címre:

Kérjük a tárgy mezőben a pozíció megnevezését feltüntetni.