Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
CSUPI-KER KFT.

CSUPI-KER kft

Papír- és fólia hulladék gyűjtés, előkezelés és kereskedelem

Logisztikai adminisztrációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Export dokumentációk készítése (CMR, Annex VII)
    • Kiszállításokhoz tartozó számlázás elvégzése
    • EKÁER ügyintézés
    • Naprakész nyilvántartás vezetése az elszállított szállítmányokról.
    • Ellenőrzi a szállítmányok okmányait és azok helyességét, a fuvarozó engedélyének meglétét.
    • Részvétel a leltár és telephelyi készlet nyilvántartási munkákban.
    • Környezetvédelmi bevallások elkészítésében való részvétel.
    • Közvetítő szerepet játszik a partnerek és a gyárak között, időben továbbítja az információkat, szükség esetén intézkedik és jelentést küld közvetlen felettesének.
    • Közvetlen felettese vagy a cégcsoport más részlege kérésére kimutatásokat és jelentéseket készít és határidőre megküldi azokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Közép- vagy felsőfokú végzettség
    • Számítógépes ismeretek
    • Folyékony angol nyelvtudás
    • 3 év szakmai tapasztalat
    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol és német nyelv ismerete
    • Újrahasznosítható papíriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    versenyképes fizetés

    fiatalos és dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

1214, BUDAPEST MAG utca 3.

képes magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldése docx. formátumban

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CSUPI-KER KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai adminisztrációs munkatárs
  • Rövid pozíció név: Logisztikai adminisztrációs munkatárs
  • Hirdető cég: CSUPI-KER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Export dokumentációk készítése (CMR, Annex VII) Kiszállításokhoz tartozó számlázás elvégzése EKÁER ügyintézés Naprakész nyilvántartás vezetése az elszállított szállítmányokról. Ellenőrzi a szállítmányok okmányait és azok helyességét, a fuvarozó engedélyének meglétét. Részvétel a leltár és telephelyi készlet nyilvántartási munkákban. Környezetvédelmi bevallások elkészítésében való részvétel. Közvetítő szerepet játszik a partnerek és a gyárak között, időben továbbítja az információkat, szükség esetén intézkedik és jelentést küld közvetlen felettesének. Közvetlen felettese vagy a cégcsoport más részlege kérésére kimutatásokat és jelentéseket készít és határidőre megküldi azokat.
  • Elvárások: Közép- vagy felsőfokú végzettség Számítógépes ismeretek Folyékony angol nyelvtudás 3 év szakmai tapasztalat Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-20