Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

LINUX SZERVER RENDSZERGAZDA

Rólunk:

    Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója vagyunk. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: webtárhely, VPS, dedikált szerver. Növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához, folyamatosan bővülő szerverparkunk üzemeltetéséhez keresünk új munkatársakat budapesti irodánkba.

Feladatok:

  • Linux szerverek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Rendszerfrissítések, migrációk elvégzése
  • Műszaki események kezelése, hibaelhárítás
  • Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése
  • Új rendszerek telepítése, kiépítése

Elvárások:

  • Linux rendszerek ismerete (CentOS/RedHat és Ubuntu disztribúciók)
  • Shell scriptelés ismerete
  • LAMP környezet üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapat tagjaként is
  • Érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Hosting szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • cPanel/WHM üzemeltetési tapasztalat
  • KVM virtualizációs ismeretek
  • Ansible használata

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég

Munkaidő:

  • Normál napi 8 órás munka

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület, Victor Hugo utca 18-22.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Linux szerver rendszergazda
  • Rövid pozíció név: Linux szerver rendszergazda
  • Hirdető cég: Magyar Hosting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Linux szerverek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése Rendszerfrissítések, migrációk elvégzése Műszaki események kezelése, hibaelhárítás Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése Új rendszerek telepítése, kiépítése
  • Elvárások: Linux rendszerek ismerete (CentOS/RedHat és Ubuntu disztribúciók) Shell scriptelés ismerete LAMP környezet üzemeltetési tapasztalat TCP/IP hálózati ismeretek Jó problémamegoldó képesség Precíz munkavégzés, önállóan és csapat tagjaként is Érettségi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Magyar Hosting Kft.>