Tárhely.Eu Kft.

Pingelhető és támogató expert kollégák, tágas és fancy iroda, rengeteg pingvines vas, virtualizáció és felhő, valamint sok kihívás és fejlődés vár téged az ország vezető KKV hoszting szolgáltatójánál!

És amit leendő kollégáid üzennek neked: tervezhető időbeosztás, ügyfelekkel csak ticketben kommunikálsz, telefonon nem! És persze az örökzöld kérdés nano vs vi vs emacs? :)

Bejelentett fizetés képzettségtől és tapasztalattól függően nettó 250.000 - 750.000 Ft között

Linux system administrator

Feladatok:

    • Részt veszel a vállalat IT stratégiájának kidolgozásában és annak operatív megvalósításában
    • Képzettségedtől és fejlődésedtől függően L2 vagy L3 feladatokra specializálódhatsz
    • Kezdeményezed a folyamatos szolgáltatásfejlesztést
    • Menedzseled a főként cPaneles és egyéb LAMP szervereket
    • Emellett üzemelteted a különböző virtualizációs és cloud környezeteinket
    • Ticket rendszerben kezeled a hibajegyeket (telefonálnod nem kell!)
    • Egyéb incidensek és ügyeletben is részt vállalsz
    • Együttműködhetsz a különálló profi Level 1 support és fejlesztői részleggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Debian, Ubuntu, CentOS és RedHat operációs rendszerek használatában, üzemeltetésében szerzett minél mélyebb tapasztalat
    • Webhoszting környezetek üzemeltetésében szerzett ismeretek (pl. LAMP, LEMP stack)
    • Webhosztinghoz tartozó menedzsment felületek ismerete (pl. cPanel, ISPConfig, Sentora)
    • Tűzfal- és vírusvédelmi megoldások ismerete (pl. iptables, ufw, csf, fail2ban)
    • Szkriptnyelvek ismerete (pl. bash, perl)
    • Levelezőszerverek üzemeltetése (pl. exim, postfix)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Minél jobb pingpong- vagy csocsótudásod van :)
    • Van ismereted magas rendelkezésre állású környezetekről (pl. storage clusterek, HAProxy, MySQL cluster)
    • Virtualizációs környezetekkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel (pl. Xen, KVM, OpenVZ, ProxMox, VMware)
    • Van hálózati szolgáltatásokkal kapcsolatos tudásod (pl. VLAN, MPLS, bonding, routing, ACL) Cisco-s tapasztalat preferált
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
    • Szereted, ha a dolgok olajozottan mennek, felismered a hibákat és fontosnak tartod azok megelőzését, szakszerű elhárítását
    • Mérnöki szemlélettel is rendelkezel
    • Legalább szövegértési szintű angol nyelvtudásod van

Amit kínálunk:

    • Izgalmas, kihívást jelentő, változatos munkavégzés
    • Emberközpontú hozzáállás, személyek és eredmények megbecsülése
    • 100%-ban bejelentett, versenyképes fizetés
    • Cafeteria, céges laptop az első hónapok után
    • Akár azonnali munkakezdés
    • Bürokráciamentes munkakörnyezet
    • Kiváló infrastruktúra, folyamatos és izgalmas fejlesztések
    • Céges konditerem munkatársainknak
    • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
    • Agilis, startupjellegű szemlélet, mégis stabil és biztos hátterű cég
    • Fiatalos és kreatív légkör, összetartó és hatékony csapat
    • Nemcsak új munkatársaid között, hanem az ügyfelek körében is megbecsülnek majd, hiszen közel százezer felhasználónak okozhatsz örömet elért eredményeiddel
    • Korlátlan kávé, tea és ásványvíz
    • Véleményedre nyitott vezetőség
    • Fancy és valóban tágas iroda:)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12.

Havi nettó fizetési keret:

450 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Kérjük ne felejtsd el jelezni fizetési igényedet és elküldeni önéletrajzod! Köszönjük:)