Partnerünk küldetése, hogy komplex infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtson a közép-és nagyvállalati, és intézményi ügyfélkör számára. Nemcsak részfeladatokra nyújt professzionális megoldást, hanem átfogó választ kínál az összetett üzleti kihívásokra is, biztosítva az ügyfelek informatikai és távközlési igényeinek teljes körű kielégítését.

Linux rendszermérnök (KA-8901)

Feladatok:

  • Linux rendszerek tervezése, telepítése, üzembe helyezése, üzemeltetése, frissítése, karbantartása, monitorozása, hibák keresése és elhárítása, ügyféligények felmérésére, dokumentációk frissen tartása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (akár LFCE);
  • Linux hálózati ismeretek;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Ügyfél és megoldásközpontú szemlélet;
  • Nyitottság, kezdeményezőképesség;
  • Csapatszellem;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • RHCE, LFCE vagy ezzel egyenértékű tanúsítás;
  • Többcéges, többéves üzemeltetési tapasztalat;
  • Konfigurációs menedzsment tapasztalat (ansible, puppet, stb.);
  • Szkript írás készség valamely ismert szkript nyelvben (bash, python, stb.);
  • IT biztonsági szemlélet

Mit kínálunk?

  • Rugalmas munkaidőt;
  • Betanulási időszakot követően, heti 1 nap távmunka lehetőséget;
  • Vidám, családias munkahelyi légkört;
  • Kreatív ötletek megvalósításának lehetőségét;
  • Kiemelkedő juttatási csomagot.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest