K&H BANK ZRT. (ICT)

Linux rendszermérnök

Főbb feladatok, munkák:

A K&H Bank és Biztosító Linux alapú infrastruktúra üzemeltetése, tervezése, fejlesztése, frissítése RedHat alapon
  • RHEL7 és RHEL8
  • VMware virtualizációs platform
  • OpenShift/Docker üzemeltetés
  • Ansible
  • Infrastruktúra és performancia monitoring
  • Bash/Perl/Python
  • Jogosultság kezelés(Centrify)
  • beérkező hibajegyek és igények kezelése, megoldása
  • monitoring, proaktív beavatkozások
  • kapacitás tervezés
  • jogosultsági rendszer karban tartása
  • patchek telepítése
  • készenlét nyújtása esténként és hétvégén
  • Együttműködés társterületekkel
  • a piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 5 év szakmai tapasztalat Linux üzemeltetői területen, nagyvállalati környezetben
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • munkájára igényes személyiség
  • önálló munkavégzés (komplex feladatok kisebb feladatokra lebontása, megoldása)
  • jó csapatjátékos (könnyen dolgozik együtt másokkal, jól kezeli, ha bizonyos részfeladatokért felelős, illetve mások munkájára utalt)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Veritas Infoscale
  • GlusterFS
  • DevOps szemléletfelsőfokú informatikai végzettség
  • 10+ éves releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.