Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Linux rendszermérnök (ES-3483)

Cégjellemzők:

    Informatikai rendszerek üzemeltetésében és fejlesztésében egyaránt kiemelkedő szereppel bíró magyar partnercégünk számára Linux rendszermérnököt keresünk

Munkavégzés helye:

Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Felhőalapú szolgáltatás elindításához szükséges alkalmazások kiválasztása
  • CI / CD folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • Alkalmazások konfigurálása, telepítése
  • Automatikus monitorozás és tesztek létrehozása, kiértékelése
  • Fejlesztőkkel, tesztelőkkel és üzemeltetőkkel való szoros együttműködés
  • Új technológiák követése és alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Linux (redhat, SuSe) ismerete
  • Git, Jenkins és Docker ismerete
  • Python, bash vagy perl nyelvek alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Proaktív gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Maven, Chef, Puppet, Postgre, MySQL, Kubernetes, Nagios eszközök ismerete
  • OpenShift vagy Cloud Foundry ismerete
  • Felhő környezet kialakításában való tapasztalat
  • Konfiguráció management eszközök ismerete (Ansible)

Amit partnerünk kínál:

  • Fejlődési lehetőséget egy bővülő szervezetben
  • Modern, piacvezető technológiák megismerését és alkalmazását enterprise környezetben
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Megoldás-orientált légkört

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheted el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Linux rendszermérnök (ES-3483)
  • Hirdető cég: Exact Solutions Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Felhőalapú szolgáltatás elindításához szükséges alkalmazások kiválasztása CI / CD folyamatok kialakításában való aktív részvétel Alkalmazások konfigurálása, telepítése Automatikus monitorozás és tesztek létrehozása, kiértékelése Fejlesztőkkel, tesztelőkkel és üzemeltetőkkel való szoros együttműködés Új technológiák követése és alkalmazása
  • Elvárások: Linux (redhat, SuSe) ismerete Git, Jenkins és Docker ismerete Python, bash vagy perl nyelvek alapszintű ismerete Kiváló kommunikációs és együttműködési készség Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy Rugalmasság, csapatszellem Proaktív gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Exact Solutions Kft>