Accenture is answering real business challenges for our clients through innovation and deep industry knowledge. Join Accenture and work at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders.

Mintegy 40 iparágat képviselő, több ezer ügyfelünk számára szállítunk a szoftverfejlesztés területén magas hozzáadott értékkel megoldásokat. Változatos projektjeinken a legújabb technológiákkal és megközelítéssel dolgozunk nemzetközi és helyi csapatokban.

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk munkatársakat

Linux Rendszermérnök

pozícióra

Feladatok:

  • Linux alapú szerverek üzemeltetése és az ezeken futó alkalmazások telepítése
  • Alkalmazásszerverek felügyelete, teljesítményük monitorozása (Apache, Tomcat)
  • Infrastruktúra automatizálása, szkriptek írása
  • 2-es és 3-as szintű rendszertámogatás és incidens kezelés
  • Aktív kapcsolattartás a fejlesztői csapatokkal és az ügyféllel

Elvárások:

  • Linux szerverüzemeltetésben és infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Linux alapú megoldások magas szintű ismerete (CentOS, Debian, Red Hat)
  • Szkriptelési tapasztalat (Perl, Bash)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • ITIL minősítés
  • Java és DevOps ismeretek

Amit kínálunk:

  • Az Accenture Technology Solutions olyan karrier-, képzési és fejlődési lehetőségeket kínál, amelyeket csak egy nagyvállalat adhat. Munkatársainknak lehetősége van változatos projekteken, a legújabb technológiákkal és megközelítésekkel dolgozni, és egy nemzetközi csapat részeként itthon és külföldön is tapasztalatot szerezni.

Budapest – valamint egyes projekteken lehetőséget kínálunk külföldi munkavégzésre, elsősorban Németország Ausztria és Svájc területén

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!