Több mint 10 éve KKV szektorban ISZT BIX RIPE tagsággal rendelkező tárhely / hosting szolgáltatást nyújtó hivatalos

hu regisztrátor cég.

Keressük csapattagunkat

linux rendszer adminisztrátor / linux rendszer gazda L2/L3

pozícióba.

Feladataid:

    • Cpanel Centos LAMP környezet adminisztrálása, hiba detektálás, hiba jegyek kezelése
    • Cloud és virtualizációs környezet adminisztrálása
    • javaslatok a szolgáltatás fejlesztésére
    • együttműködés a kollégákkal
    • biztonsági incidensek kezelése

Elvárásaink:

    • Linux Centos és egyéb Redhat alapú disztribúciók valamint debian esetleg freebsd ismeretek, ilyen rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • webhosting környezetben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent (LAMP, apache, nginx mysql, stb.)
    • management felületek ismerete (cpanel, postfixadmin ispconfig, stb.)
    • levelező szerverek üzemeltetése (exim, postfix)
    • tűzfal és vírus és spam -védelmi megoldások ismerete (spamassassin, iptables, csf, clamav, cagefs, cxs, modescurity, stb.)
    • script nyelvek ismerete

Előny:

    • angol nyelvtudás
    • virtualizációs környezetek ismerete (KVM, VMWARE, proxmox, solusvm)
    • mérnöki szemlélet
    • hálózati ismeretek alapvetően cisco környezetben VLAN, MPLS
    • magas rendelkezésre állású környezetek ismerete kezelése (HA storage cluster, Mysql cluster)
    • konténer technológia ismerete (docker, kubernetes, stb.)

Amit neked kínálunk:

    • 100%-ban bejelentett munka, versenyképes fizetés
    • baráti családias környezet
    • belvárosban metróval jól megközelíthető munkahely
    • szakmai fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
    • véleményedre építő vezetőség
    • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Victor Hugo utca 18-22.

Havi nettó fizetési keret:

220 000 - 260 000HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar / angol nyelvű önéletrajzodat.