Linux mérnök

    Magyar tulajdonú, közel 100 fős, információ biztonsággal, titkosított mobilkommunikációval, illetve IT üzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk széleskörű szoftverfejlesztési és rendszerüzemeltetési technológiai palettával rendelkezik, amelyeket az adott projektekhez és egyéni üzleti igényekhez igazodva alkalmaznak.
    Partnerünk számára jelenleg Linux rendszertámogató mérnök kollégát keresünk, aki a jelenleg 17 fős üzemeltetési csapat tagjaként részt vesz majd a nagyvállalati infrastruktúra üzemeltetésében, fejlesztők támogatásában, valamint integrációs projektekben.

FELADATOK

  • Ügyfelekhez tartozó nagyvállalati infrastruktúra rendszerek üzemeltetése változó, de legnagyobbrészt Linux környezetben
  • A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetésének támogatása
  • Részvétel fejlesztési illetve integrációs projektekben.

ELVÁRÁSOK

  • Informatikai vagy műszaki végzettség
  • 2-3 éves Linux rendszergazdai tapasztalat
  • Ügyfélorientált, „can-do” attitűd
  • Jártasság népszerű script nyelvek használatában (UNIX/Linux shell, PHP, Perl)

Előny:

  • Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
  • Oracle üzemeltetői ismeretek
  • Tűzfalas ismeretek
  • Hálózati (Cisco) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • Tudásmegosztó környezet - bármikor lehet kérdezni
  • Hosszú távú karrierlehetőség – szakmai tréningek, oktatások támogatása
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka – komplex rendszerek heterogén környezetben – mind operációs rendszerek, mind kódok terén
  • Folyamatos fejlődési lehetőség többek közt integrációs projektek irányba, vagy IT biztonsági területen
  • 6. kerületi, Andrássy út közvetlen közelében található iroda egy műemlék épületben, parkolási lehetőséggel
  • Cafeteria és bónuszrendszer

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület