A Mediaworks Hungary Zrt.

Linux/ DevOps rendszermérnök

munkatársat keres!

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt kiadványaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilapjával, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitális médiatermékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte. A Mediaworks Hungary Zrt. IT csapata Linux/ DevOps rendszermérnök munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Magas rendelkezésre állású, komplex elosztott Unix/Linux rendszerek teljes körű üzemeltetése
  • Kiszolgáló infrastruktúra fejlesztése, tervezése
  • saját hardver eszközök (szerver, storage) felügyelete, életciklus menedzsment
  • Rendszerbiztonság, rendszermonitoring

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 5 év tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Linux (Debian, Ubuntu) disztribúciók ismerete
  • Apache, Nginx, Tomcat, Haproxy, Varnish üzemeltetési tapasztalat
  • Mail technológiák ismerete
  • SQL üzemeltetési tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Bash/Perl/Python scripting ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs készség és együtt működés, csapatszellem
  • Precizitás, önállóság és proaktivitás
  • Angol nyelv min. alapszintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • IT Automation: Ansible ismerete
  • Docker/Kubernetes/Openshift környezeti tapasztalat
  • Redis, Rabbit MQ, Elasticsearch ismeretek
  • Agilis módszertan ismerete
  • FreeBSD üzemeltetési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • nagyvállalati háttér
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha részese szeretnél lenni az online és a nyomtatott média dinamikus világának, jelentkezz!

A pályázatokat a munkakör és a munkavégzési hely megjelölésével 2021. április 20-ig várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.