Partnercégünk elektronikus tranzakció szolgáltató, szoftverfejlesztő cég, bővülő csapatukba keresünk Linux adminisztrátor kollégát.

Linux adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux szerver üzemeltetés
  • Virtualizációs környezet és fizikai szerverek üzemeltetése egyaránt
  • Adatbázis és hálózat üzemeltetési feladatok (Cisco eszközökkel)
  • Szabályzatok - és dokumentációk kidolgozása és betartatása
  • Technológiák fejlesztése
  • Belsős csapatok támogatása
  • Esetenként koordinációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns területen szerzett 1-3 év munkatapasztalat (Linux + Virtualizációs környezet is - Debian, RedHat)
  • SQL scriptelési ismeretek
  • Angol nyelvtudás - főleg írásban
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság új technológiák irányába való nyitottság
  • Kiváló problémamegoldókészség
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
Előny:
  • Windows szerver illetve Exchange szerver ismeretek, tapasztalatok
  • Csapatvezetői, koordinátori tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (+ egyéb juttatások)
  • Modern munkakörnyezet, lehetőség a legújabb technológiákkal való munkára
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési út, csapatvezetői szintre
  • Támogató, összetartó cégvezetés és csapat
  • Kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Munkavégzés helye:

Budapest