A Reál Hungária Nyugat-Magyarországi régiós központja bővíti csapatát. Magyarország egyik legnagyobb kiskereskedelmi, hazai tulajdonban levő, dinamikusan növekvő hálózata új kollégákat keres csapatába. A Reál Hungária a teljes területén folytat ital, élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog. A vállalat két üzletláncot üzemeltet, Reál és Reál Pont néven, továbbá jelentős pozíciókkal rendelkezik éttermi és szállodai egységek ellátásában. A Keszthely körüli régióban az üzletlánc kizárólagos központja a Z+D Kft.
a Z+D Kft. keszthelyi központjába

LIKVIDÁCIÓS ASSZISZTENS

munkakörbe, teljes munkaidőben munkatársat keres

Feladatok:

  • Szállítói számlák egyeztetése a bevételi bizonylatokkal, az eltérések pontos kimutatása
  • Számlák és bevételi bizonylatok nyomon követése
  • Szállítókkal történő kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (kirendeltségek, pénzügy, beszerzés)

Végzettségek, kompetenciák:

  • Középfokú végzettség (pénzügyi vagy logisztikai ügyintézői szakirány előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (gyakorlott excel felhasználó)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó és szervező készség
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • Nyitott személyiség, szeret csapatban dolgozni

Előny jelent:

  • Beszerzési, logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat
  • ERP rendszerismeret

Amit kínálunk:

  • stabil hátérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkavégzés
  • dinamikus, jó hangulatú, befogadó csapat
  • azonnali, munkakezdési lehetőség, versenyképes munkabér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Keszthely

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.