Lighting Designer gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC021029) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, IV. kerület

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

    • Részletes világítási rendszerek készítése üvegházakra és egyéb beltéri gazdálkodási létesítményekre az értékesítés és a PM hozzájárulása alapján
    • Együttműködik a terméktervező csapattal és az agronómusokkal, hogy a lámpa specifikációit az ügyfelek igényeinek megfelelően állítsa be
    • Munka / alkalmazástervezési szoftver alkalmazása világítási tervek elkészítéséhez és az ügyfelek számára javasolt világítási megoldások legjobb osztálybeli bemutatásához
    • Támogassa a terméktervezési csapatot és a PM-et az új termékfejlesztési folyamatban, ossza meg a tényleges projektek alkalmazási tapasztalatait
    • Versenyképes referenciaértékek készítése
    • A világítási megtérülési számítások (ROI) támogatása projekt alapon az ügyfelek elvárásainak való megfelelés érdekében

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Aktív/Passzív)
    • Villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki területen folytatott tanulmányok
    • A Dialux és a Photoshop használatának megértése előnyt jelent, de nem elengedhetetlen
    • MS Word, Excel, Power-point, MSX/ Outlook felhasználói szintű ismerete
    • A solidworks (rajzmanipuláció és kimenet) szakképzettsége elengedhetetlen
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Vágy/ vágy a tudás és a készségek javítására
    • Szervezett, figyelmes a részletekre

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot gyakornokként!

Amit kínálunk

    • Rugalmas, tanulmányokhoz illesztető munkaidő
    • br. 1700 Ft-os órabér
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Szakmai gyakorlati helyet is le tudunk igazolni!
    • Szakdolgozat megírásában való segítségnyújtás
    • Karrier lehetőség - diplomaszerzés után főállású pozíció megpályázása
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka