Partnerünk Európában a legnagyobb, világviszonylatban a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég. A vállalat komplex szolgáltatást nyújt, minden típusú felvonó, mozgólépcső és mozgójárda tervezését, szállítását, beszerelését és karbantartást vállalja.

Liftszerelő szakma megszerzése - Karrier program

Főbb feladatok, munkák:

  • Újfelvonók és mozgólépcsők beszerelési munkálatai
  • Alapanyag készlet kezelése és ellenőrzése
  • Időjelentések és folyamatjelentések a művezetőnek
  • Alkalmanként vidéki munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki beállítottság / villanyszerelő, gépkezelő, géplakatos végzettség
  • A cég által biztosított tanfolyam teljesítése
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Felvonószerelő szakma elsajátítása
  • Ingyenes OKJ-s tanfolyam
  • Fejlődési lehetőség, specializáció
  • Versenyképes bér + cafetéria + betanulás után bónusz lehetőség
  • Telefon, céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Budapest