SCHNEIDER AUFZUGSTECHNIK GMBH, 20 éves múlttal rendelkező német felvonószerelő cég hosszútávra keres komoly műszaki érdeklődésű szakembereket.

www.schneiderlift.de

Csatlakozz hozzánk

Liftszerelő / Felvonó telepítő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Építkezéseken új felvonók telepítése.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt németországi fizetés. A bér adókategória és tehetség függö!
  • 2200-4000 EUR bruttó
  • Egy hét próbamunka után tudunk konkrétan a bérröl beszélni.
  • Német munkaviszony
  • Lakhatás támogatása (150 EUR / hó hozzájárulásért)
  • cégesautó + telefon

Az álláshoz tartozó elvárások:

Nagyon fontos, hogy az új munkatárs kitartó, céltudatos legyen és rendelkezzen műszaki érdeklődéssel!
Német alapfokú nyelvtudás követelmény. Tériszonnyal rendelkezők ne jelentkezzenek!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Liftszerelésben eltöltött gyakorlat.
  • Pályakezdő, müszaki szakember

Egyéb információ:

Munkavégzés helye:

Németország, Főként München vagy Hamburg környékén.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

Kérjük küldje el fényképes (szakmai) önéletrajzát!