Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

Lexus szerviz vevőszolgálati

munkakörbe keres kezdő, vagy gyakorlattal rendelkező kollégát a Budaörsi úti telephelyére.

Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedésével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy- és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása. Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, társterületekkel.
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése.
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról.
  • (Technikus munkatársak által elvégzett javítási munkák minőségellenőrzése.)
  • Munkák hibák, ügyféllel történt egyeztetések pontos dokumentálása, rögzítése az ügyviteli rendszerben.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (autószerelő, gépjármű villamossági szerelő)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, precizitás
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Toyota és Lexus típusok alapos ismerete, STEP vizsga előny
  • Angol nyelvismeret

Munkarend:

  • Heti négy nap munka 7:00-18:00-ig
  • 1 hétköznap szabadnap

Csapat:

  • Vevőszolgálati vezető
  • 3 munkafelvevő
  • 5 technikus
  • 1 vezető szerelő

Fizetés:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem bruttó: 510-600.000 Ft

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely.
  • Továbbképzések, tréningek.
  • Év végi prémium állományba töltött évek után.
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség.
  • Céges telefon, korlátlan telefonálási kerettel, 4 GB Internet használattal.
  • Hosszabb távon teljesítménytől függő szolgálati autó használati lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1112 Budapest Budaörsi út 185-195.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.