BECK AND PARTNERS Kft.

Levéltári asszisztens

Rendelkezik legalább középfokú végzettséggel? Van tapasztalata adminisztratív területen? Szeretne egy modern, innovatív környezetben és fiatalos, családias hangulatú csapatban dolgozni? Amennyiben IGEN, olvasson tovább és jelentkezzen, MERT ÖNT KERESSÜK az alábbi munkakörbe:

LEVÉLTÁRI ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező megkeresések ügyintézése: iktatás, előkészítés, válaszlevél-tervezet megírása sablon alapján
  • A beérkező iratanyag feldolgozása, megadott szempontok szerinti átvizsgálása, összevetés a nyilvántartásokkal
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Fénymásolás, borítékolás, iratrendezés, postai kézbesítés ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett egy éves tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel erős középszintű ismerete
  • Magas fokú monotonitástűrés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Készség a csapatmunkára, alkalmazkodó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.