QB-Pharma Kft.
Bővülő csapatunkba

Level 2 IT infrastruktúra üzemeltető

munkatársat keresünk.
Magyarország vezető gyógyszeripari cégcsoportjának tagjaként a QB-Pharma Kft. informatikai szolgáltatást biztosít a hazai gyógyszertárak számára. A cég már 1989 óta létezik, azonban jelenleg dinamikusan bővülő stádiumban van, melyhez stabil háttér és lendületes, megújult kollektíva társul.

Főbb feladatok, munkák:

  • vállalat IT rendszereinek (lokális és MS Azure) üzemeltetése, fejlesztése
  • ügyfél infrastruktúra üzemeltetésének támogatása, fejlesztése
  • vállalat saját és ügyfél infrastruktúra naprakészen tartásához szükséges feladatok meghatározása, nyomon követése
  • új szoftververziók telepítésének és üzemeltetésének automatizálása, ennek fejlesztése
  • kapcsolattartás külső partnerekkel (pl. L3 külső támogató partner)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Windows Server üzemeltetői ismeretek
  • tapasztalat virtualizációs technológiákban
  • üzemeltető szemlélet (pl. IT biztonság, preciztás)
  • készség új ismeretek gyors elsajátításához, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS SQL üzemeltetési ismeretek
  • MS Azure tapasztalat
  • gyakorlat Devops v. Kanban üzemeltetési környezetben

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati hátteret, versenyképes fizetéssel
  • fiatalos, barátságos csapatot, melyet a közvetlen együttműködés jellemez
  • kellemes munkahelyi légkört a könnyen megközelíthető III.kerületi irodánkban
  • rugalmas munkaidőt, mivel nálunk a hatékonyság az elsődleges szempont
  • és nem utolsó sorban teret az önálló munkavégzéshez

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 78.

Amennyiben magadra ismersz és szeretnéd ezt a lehetőséget alaposabban megismerni, kérlek küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod.