A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe ügyfélköre magas színvonalú kiszolgálásához új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Letétkezelési munkatárs

2020. június 30-ig tartó, határozott időre.

    Munkavégzés helye: Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe – 1054 Budapest, Hold utca 27.
    Terület: Operáció / Letétkezelési Osztály

Feladatok:

  • értékpapír- és pénzforgalmiszámla ügyletek teljesítése, az egyenlegek egyeztetése
  • tőkeintézkedések bonyolítása
  • napi kapcsolattartás a piaci szereplőkkel, ügyfelekkel
  • reklamációkezelés
  • napi, havi jelentések, statisztikák készítése
  • rendszer tesztekben, projekt munkákban való aktív részvétel
  • általános adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • megbízható aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • gazdasági végzettség
  • értékpapír-piaci ismeretek és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • értékpapír-jogi vizsga előny
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • önálló, hatékony, precíz munkavégzés
  • határozott, dinamikus, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

  • változatos és felelősségteljes tevékenység, kíváló munkahelyi körülmények
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Hold utca 27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.