Ahol a víz ott a Grundfos

Használd a tehetséged - a Grundfosnál!

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Létesítményüzemeltetési mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Terület tevékenységeinek és céljainak összehangolása a vállalati stratégiával
  • Nem termelési létesítmények és háttérrendszerek üzemeltetésének, karbantartásának tervezése és felügyelete
  • Az épületkarbantartási csoport vezetése és irányítása (4 fő)
  • Alvállalkozók és szolgáltatók kiválasztásának előkészítése, teljesítésük felügyelete
  • Aktív részvétel a beruházási és fejlesztési projektekben
  • Beszámolók, teljesítmény jelentések készítése
  • Közreműködés a költségvetés tervezésében és hatékony felhasználásában
  • A területhez tartozó szabályozások, folyamatok felülvizsgálata és frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (épületgépész-, gépész- vagy villamosmérnök)
  • Minimum 2-3 év épületkarbantartási és üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP program ismeret előny)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Magas szintű rugalmasság, együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Tatabánya

A Grundfosnál megvannak a válaszok a jövő kérdéseire.
Mi teszünk egy jobb világért! És te?

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!