Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tehetség, kreativitás és újító szellem - a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti telephelyén fékrendszerek, komfort- és karosszériaelektronikák, elektronikus menetstabilizáló rendszerek, hibrid meghajtó rendszerek elektronikai vezérlőegységei, alvázelektronika, olajszenzorok gyártása történik.

Légy te is a Continental tagja Budapesten!

Létesítményüzemeltetési mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • a telephelyen történő hibajavítási munkák megszervezésének, lebonyolításának támogatása
  • szakági alvállalkozók ellenőrzése (általános épület kivitelezés és felújítás, gépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek)
  • a telephelyi rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása
  • az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása
  • közüzemi fogyasztások nyilvántartása
  • infrastrukturális költségek optimalizálása
  • új beruházások és felújítások lebonyolításának mérnöki támogatása
  • energiatakarékossági projektekben való részvétel
  • telephelyi dokumentációk rendszerezése és karbantartása
  • létesítménygazdálkodás helyszíni támogatásának (on-site support) megvalósítása és a szolgáltatás fejlesztése a gyáregységekben
  • társ szervezetekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (épületgépész, építőmérnöki, létesítménymérnöki) végzettség
  • legalább 2-3 év releváns tapasztalat létesítményüzemeltetésben
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad ismerete (előny)
  • kiváló probléma megoldó, szervező és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva online jelentkezési felületünkön tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Continental Automotive Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Létesítményüzemeltetési mérnök
  • Rövid pozíció név: Üzemeltető mérnök
  • Hirdető cég: Continental Automotive Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: a telephelyen történő hibajavítási munkák megszervezésének, lebonyolításának támogatása szakági alvállalkozók ellenőrzése (általános épület kivitelezés és felújítás, gépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek) a telephelyi rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása közüzemi fogyasztások nyilvántartása infrastrukturális költségek optimalizálása új beruházások és felújítások lebonyolításának mérnöki támogatása energiatakarékossági projektekben való részvétel telephelyi dokumentációk rendszerezése és karbantartása létesítménygazdálkodás helyszíni támogatásának (on-site support) megvalósítása és a szolgáltatás fejlesztése a gyáregységekben társ szervezetekkel való kapcsolattartás
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú (épületgépész, építőmérnöki, létesítménymérnöki) végzettség legalább 2-3 év releváns tapasztalat létesítményüzemeltetésben társalgási szintű angolnyelv-tudás MS Office felhasználói szintű ismerete AutoCad ismerete (előny) kiváló probléma megoldó, szervező és kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12