Egy autóiparhoz kötődő logisztikai központ számára keresünk munkatársat

Létesítményüzemeltetési / informatikai koordinátor

munkakörbe.

    A pozíció létesítményüzemeltetéshez és informatikai támogatáshoz kötődő feladatokat is tartalmaz. A munkaidő kb. 80%-át teszik ki a létesítményüzemeltetési, 20%-át az informatikai feladatok.

Feladatok:

  • 10 000 négyzetméteres logisztikai központhoz tartozó infrastruktúra (hűtés, fűtés, tűzoltó berendezések, tetőablakok) üzemeltetésének felügyelete.
  • Hibás működés esetén helyszíni felmérés, a javíttatás koordinálása.
  • Karbantartási beszállítók kiválasztása, kapcsolattartás.
  • Területhez tartozó beszerzések tervezése és lebonyolítása
  • A nemzetközi informatikus csapat támogatása helyi oldalon.
  • Rendszerek monitorozása, hibák jelentése.
  • Mobil eszközök (telefonok, tabletek, laptopok) üzembe helyezése, kiosztása, szervizeltetése.
  • Segítségnyújtás a felhasználóknak egyszerűbb hibák esetén.

Elvárások:

  • Létesítményüzemeltetési területen szerzett tapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Alapszintű informatikai ismeretek (hardver üzembe helyezés, operációs rendszerek, hálózatok)
  • Jó szervező és kommunikációs készség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Érd