Az AKTUÁL BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.

LÉTESÍTMÉNYFELELŐS (PROJEKT VEZETŐ) FMV

munkatársat keres nyíregyházi irodájába

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • generálkivitelezési munkák teljes körű koordinálása
  • megrendelővel való kapcsolattartás
  • beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ártükrök készítése
  • szerződések előkészítése
  • a beruházási költségek nyilvántartása project monitoring rendszerben
  • határidők nyomonkövetése és ütemtervek készítése MS Project rendszerben
  • integrált irányítási rendszer követelményeinek betartása
  • helyszíni kooperációk megszervezése, lebonyolítása
  • folyamatos kapcsolattartás a helyszíni építésvezetővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • árajánlatok készítése
  • munkavégzés irodában, heti 1-2 nap munkaterület látogatással (országosan)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú építőipari végzettség (építész- vagy építőmérnök)
  • ’A’ kategóriás magasépítő felelős műszaki vezetői jogosultság
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • terhelhetőség, megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy jelentkezését szívesen fogadjuk telefonon is a +3642 598 050 telefonszámon. Kérjük, azt is jelölje meg, hogy a budapesti vagy a nyíregyházi irodánkba szeretne jelentkezni a meghirdetett állásra.