A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaink, több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás.

Jelenleg a hatvani gyáregységünkbe keresünk releváns tapasztalatokkal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe

Létesítményfelelős és anyagbeszerző

Feladatok:

  • Az üzem területén és az irodaépületben előforduló karbantartási munkák megszervezése, koordinálása
  • Szükség esetén külső alvállalkozók bevonása a karbantartási feladatokhoz kapcsolódóan, munkájuk ellenőrzése
  • A gyártáshoz közvetlenül nem kapcsolódó anyag igénylések összegyűjtése, illetve az igényelt anyagok, eszközök beszerzése
  • A létesítményben használt eszközök, berendezések javíttatása
  • Céges személygépjárművek kötelező és eseti szervizelésének megszervezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Létesítmény üzemeltetési területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség és/vagy tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi környezet és egy nagyszerű munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Hatvan

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.