ProfitCrew Investment Kft.

Létesítmény üzemeltetési vezetőt keresünk

Főbb feladatok, munkák:

    • Az üzemeltetésére bízott létesítmények, ingatlanok műszaki üzemeltetése, a bérleti szerződés alapján, szükséges felújításainak, tervezett beruházásainak előzetes műszaki, költségvetési tervezése, műszaki megalapozása, megvalósítási javaslat kidolgozása.
    • Jóváhagyott beruházások, teljes körű lebonyolítása, piaci összehasonlító elemzések elvégzése, javaslattétel, szerződéskötés szakmai előkészítése.
    • A beruházások, karbantartások, beszerzések teljesítésének szakmai ellenőrzése, a vállalkozók, szállítók számonkérése, a teljesítések ellenőrzése, felelős igazolása.
    • A megvalósított fejlesztések, beruházások garanciális időszakon belüli és azon túli utánkövetése, szerződéses igények érvényesítése.
    • A rábízott létesítmények napi operatív üzemeltetése, üzemzavar elhárítás, rendeltetésszerű használat folyamatos biztosítása.
    • Karbantartási terv kidolgozása, ütemterv szerinti végrehajtása.
    • Karbantartók napi munkájának koordinálása és ellenőrzése.
    • Műszaki felmérések készítése, ajánlatkérések.
    • Együttműködés, kapcsolattartás a társ részlegekkel és megrendelőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gazdálkodási, megoldás-orientált szemlélet.
    • Létesítmény-üzemeltetésben szerzett, minimum 2-3 éves tapasztalat.
    • Magabiztos számítógépes ismeret (MS office: Word, Outlook, Excel).
    • Önálló, precíz munkavégzés.
    • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.
    • Műszaki beállítottság, érdeklődés, affinitás.
    • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Villamos vagy gépész végzettség.
    • Német vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Piacképes jövedelem.
    • Hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1215 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

  • Fényképes önéletrajz.