A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Hanon Systems Hungary Kft. Székesfehérváron közel 30 éve gyárt és szállít be klímarendszereket a legnevesebb autómárkák számára.
A Hanon Systems 2019-ben PÉCSEN is megkezdi működését és 2020-ban egy új zöldmezős beruházást létesít. A pécsi Hanon gyár hűtőközeg-továbbító rendszereket fog gyártani.
Keressük kollégáinkat, akik már a kezdő csapatban ott lesznek velünk!

Létesítmény mérnök

Legfontosabb munkaköri feladatok:

  • Épülettel kapcsolatos üzemeltetési feladatok
  • Épületfenntartó karbantartók munkaszervezése
  • Épületgépészeti kivitelezések tervezése
  • A felmerült épületgépészeti feladatok kivitelezése/kiviteleztetése
  • Ajánlatok bekérése beszállítoktól épületgépészeti feladatokra ( géptelepítés, festés, csőhálózat, elektromos hálózat módosítás stb)
  • Új gyártósorok épületgépészeti vonatkozásában való tervezés, kivitelezés
  • Külső épületgépészeti cégek vállalaton belüli munkáinak felügyelete, control stb.

Követelmények:

  • Gépész/Villamos/épületgépész mérnöki végzettség
  • Épületgépészetben való jártasság
  • Építészetben, statikában való jártasság
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra.