Szeretsz a szabadban dolgozni? Élvezed, hogy minden munkanap más? Fontos számodra a szakmai fejlődés? Akkor itt a helyed az E.ON-nál! Jelentkezz, ha Győr vagy Kapuvár környékén keresel állást

Létesítési villanyszerelő (Győr, Kapuvár)

Feladatok, melyeket Rád bízunk

  • szabadvezeték és kábelhálózatok építése
  • transzformátor állomások építése
  • a fenti hálózat elemek javítása
  • üzemzavar elhárítás

  • érdekel a villanyszerelés
  • műszaki végzettséged van (villamos vagy gépész)
  • szívesen dolgozol 45 fős csapatban
  • van B kategóriás jogosítványod, és szeretnéd a C kategóriát is megszerezni
  • nyitott vagy új technológiák megismerésére (naperőmű, elektromos töltő, szélerőmű)
  • szeretnél egy multinacionális cégnél dolgozni

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Miért válassz minket?

  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria keret – egyéni választás alapján
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Készenlét- és túlórapótlék
  • Korlátlan belföldi mobiltelefonhasználat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás

    Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást is biztosítunk!

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, Kapuvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.