Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. kaposvári telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Létesítési szerelő - Kaposvár

Feladatok:

  • Hálózat létesítési, karbantartási feladatok
  • Bontott anyagok előírás szerinti kezelése. ( KIR elvárások betartása). Szelektív hulladékgyűjtési feladatok ellátása
  • Anyagok és eszközök minőségi és mennyiségi előkészítése a kivitelezéshez
  • Raktár és műhely rendjének kialakítása, megtartása
  • Integrált irányítási rendszerekben meghatározott feltételek betartása

Elvárások:

  • Szakmunkásképző (műszaki)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Villamos hálózatkezelő
  • KIF FAM
  • C kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép (daru, kosaras) kezelői képesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Próbaidő lejártával fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Az öngondoskodást tagság esetén önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség lehetséges törvényi megfelelés esetén
  • Az alapbér mellett készenléti- és túlórapótlék
  • Napi munkához biztosítjuk a legmodernebb eszközöket, szerszámokat
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.