Szívesen vagy egész nap mozgásban? Szereted magadnak beosztani a napi feladataidat? Jelentkezz az E.ON-hoz mérőóra leolvasónak, ha Zalaegerszeg és környékén keresel munkát!

Leolvasó (Zalaegerszeg és környéke)

Feladatok

  • Zalaegerszeg és környékén villamos és gáz fogyasztásmérők leolvasása
  • Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben, a mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerinti adatpontosítása
  • Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése
  • Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi használata

Amit kínálunk

  • Munkavégzésedhez rugalmasságot, önállóságot és nagyvállalati környezetet biztosítunk
  • A kiemelkedő teljesítményt pedig kiemelkedő jövedelmi csomaggal honoráljuk
  • 10 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és korlátlan járóbeteg-ellátás nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.