Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. leolvasási csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, településre

Leolvasó - Karcag és vonzáskörzete

Feladatok:

  • Az E.ON szolnoki régiójában villamos fogyasztásmérők leolvasása
  • Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben, a mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerinti adatpontosítása
  • Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése
  • Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi használat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzésedhez rugalmasságot, önállóságot és nagyvállalati környezetet biztosítunk
  • A kiemelkedő teljesítményt pedig kiemelkedő jövedelmi csomaggal honoráljuk
  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért a próbaidő lejártával 10 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keret (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás)
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető

Információ

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Leolvasó - Karcag és vonzáskörzete
  • Rövid pozíció név: Leolvasó
  • Hirdető cég: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Feladatok: Az E.ON szolnoki régiójában villamos fogyasztásmérők leolvasása Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben, a mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerinti adatpontosítása Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése
  • Elvárások: B kategóriás jogosítvány Saját gépkocsi használat
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-06-27