Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. leolvasási referens munkatársat keres pécsi munkavégzéssel:

Leolvasási referens

Feladatok:

  • Kialakított informatikai folyamatok üzemeltetése
  • Leolvasók munkájának informatikai támogatása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Stratégia során meghatározott feladatokhoz adatgyűjtés
  • Egyedi hibák kezelése, javítása, jelzése
  • Statisztikák, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Informatikai szakképzettség/szakismeret
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű ismerete és egyes SAP modulok használata

Információ

Munkavégzés helye: Pécs

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Leolvasási referens
  • Rövid pozíció név: Referens
  • Hirdető cég: E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Kialakított informatikai folyamatok üzemeltetése Leolvasók munkájának informatikai támogatása Nyilvántartások vezetése Stratégia során meghatározott feladatokhoz adatgyűjtés Egyedi hibák kezelése, javítása, jelzése Statisztikák, beszámolók készítése
  • Elvárások: Középfokú végzettség Informatikai szakképzettség/szakismeret Legalább 1 év szakmai gyakorlat WINDOWS és MS Office teljes körű ismerete és egyes SAP modulok használata
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3