Lengyel nyelvű vállalati kapcsolattartó

Jól beszéled az angol és lengyel nyelveket?

Szeretnél részese lenni egy fiatalos és dinamikus csapatnak?

Akkor csatlakozz, hogy minél előbb megtapasztald, milyen egy gyorsan fejlődő nagyvállalatnál dolgozni!

Amit érdemes róluk tuni:

Nemzetközi multinacionális vállalat, melynek a dolgozói megelégedettség a legfontosabb.

Ezt úgy próbálják elérni, hogy rengeteg mellékes gesztust tesznek a dolgozóik irányába.

Azon kívül, hogy minden lehetőséget biztosítanak a fejlődésre (nyelvi/szakmai) próbálják magát a környezetet is élhetőbbé, szerethetővé tenni.

Hogyan?

Világos, terek, színes dekorációval, mindenféle kikapcsolódásra alkalmas szobával, mint például konditerem, vagy Yoga szoba, ahová eltud vonulni az ember egy kicsit.

Érdekes, ugye? Olvass tovább!

A mindennapi feladatok:

  • Lengyel nyelvű támogatás a partnereknek, főleg informatikai- szoftveres és hardveres kérdésekben
  • Napi folyamatok adminisztrálása a cég által használt belső rendszerben
  • Adott esetben probléma eszkalálása felsőbb szintekre
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony LENGYEL nyelvtudás
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapszintű informatikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • Folyamatos nyelvtanulási lehetőség
  • Az angol és lengyel nyelvtudás tökéletesítése
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Számos céges rendezvény, ahol megismerheted a kollégáidat
  • Cégen belüli tréningek, a szakmai fejlődés érdekében
  • Vállalaton belüli sportolási, kikapcsolódási lehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Lengyel (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Teréz körút 55.

how to apply

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.