Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdeklődik az autók iránt?
Szeretne részese lenni a folyamatnak, amikor az Ön munkája során egy lemezből komplett autó lesz?
Akkor ez a megfelelő lehetőség Önnek! Parnerünk kiemelkedő juttatást kínál a frissen emelt béreivel!
A Prohumán 2004 Kft. munkatársakat keres Magyarország legvonzóbb autóipari Ügyfele részére,

Lemezmegmunkáló

munkakörben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hegesztő robotok kezelése, alkatrészek robotba történő berakása
  • Elvégzett munka ellenőrzése
  • Aktív részvétel a folyamatok, eljárások optimalizálásában.
  • A gépek beállítása, alapanyagok előkészítése és utánpótlásuk biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Autóiparban és gyártó területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség, jó állóképesség.
  • Jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés.
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Munkaerő-kölcsönzés céljából létrejött munkaszerződés, bejelentett munkaviszony.
  • Kiemelkedő fizetés
  • Havi és éves bónuszok, 13. havi juttatás.
  • Választható béren kívüli juttatás. (Cafetéria)
  • Munkába járási támogatás. (bérlettérítés vagy km-hozzájárulás)
  • Képzési, továbbfejlődési lehetőségek multinacionális környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Lemezmegmunkáló
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Hegesztő robotok kezelése, alkatrészek robotba történő berakása Elvégzett munka ellenőrzése Aktív részvétel a folyamatok, eljárások optimalizálásában. A gépek beállítása, alapanyagok előkészítése és utánpótlásuk biztosítása.
  • Elvárások: Min. 8 általános iskolai végzettség. Autóiparban és gyártó területen szerzett tapasztalat előnyt jelent. Monotónia tűrés, terhelhetőség, jó állóképesség. Jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés. Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány. Tanulási, fejlődési hajlandóság.
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>