Társaságunk

Leltározó

kollégát keres

Főbb feladatok:

  • A Társaság nyilvántartott eszközeinek ellenőrzése;
  • leltárívek, leltár-dokumentációk készítése, rendszerezése, irattározása;
  • átadó-átvevő leltár készítése, lebonyolítása;
  • eltérések nyomon követése;
  • kapcsolattartás a költséghelyi vezetőkkel, leltározókkal.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány (nyitottság az utazásra országon belül)
  • precíz, pontos, következetes és felelősségteljes munkavégzés;
  • nyitottság az évenkénti 1-2 alkalommal történő, vidéki munkavégzés vállalására

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el hozzánk önéletrajzát.