Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Munkatársat keresünk

Leltározó (beszerzést segítő adminisztrátor)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • a könyvtári hálózatban nyilvántartott eszközök leltározása,
    • a raktárakban elhelyezett eszközök és anyagok év végi leltározása,
    • a leltározott eszközök és anyagok nyilvántartással történő összehasonlítása,
    • leltáreredmény megállapítása,
    • dokumentáció (leltár jegyzőkönyv) elkészítése,
    • beszerzési ügyintéző adminisztrációs feladatainak segítése
    • árajánlatok bekérése, értékelése
    • megrendelések (kötelezettség vállalások) elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú végzettség,
    • irodai programcsomagok közül (MS Word, Excel) gyakorlott felhasználó szintű ismerete
    • megbízhatóság és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
    • gyors betanulás
    • önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás

    proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • leltározási és beszerzési területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, Szabó Ervin tér 1.

Sikeres pályázat esetén a munkakör betöltéséhez szükséges dokumentumok bemutatása szükséges.