A Lindab Kft

LÉGTECHNIKAI TÁMOGATÓ MÉRNÖK

munkatársat keres biatorbágyi székhelyére.

Miért lesz jó döntés számodra?

    • mert egy hosszútávú, stabil, skandináv munkakultúrájú helyen fogsz dolgozni
    • mert egy családias cég része leszel, ahol fontos, hogy TE is jól érezd magad
    • mert felelősségteljes és változatos munka vár rád szakmai fejlődési lehetőséget biztosítva  piacvezető cégünknél
    • mert van saját konditermünk és szoláriumunk, térítésmentesen adunk finom kávét és teát
    • mert tömegközlekedéssel is könnyen jutsz a munkahelyre és munkábajárási támogatást is adunk
    • mert versenyképes juttatási csomaggal várunk: az alapbéren felül cafeteriát,  üzemorvosi szolgáltatást, értékesítési bónuszt és 13. havi fizetést is adunk.

Mik lesznek a feladataid?

    • Ajánlatok műszaki előkészítése, az ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése
    • Ajánlati dokumentáció elkészítése, ajánlatadás
    • Munkád során együttműködsz a mérnök-üzletkötőkkel, más ajánlatkészítőkkel
    • Támogatod az értékesítési folyamatot (szakmai, és adminisztratív területen egyaránt)
    • Kapcsolatot tartasz az ajánlatkérőkkel, valamint a beszállítókkal (cégcsoporton belüli és kívüliekkel egyaránt)

Mit várunk majd Tőled?

    • Épületgépész főiskolai/egyetemi végzettség akár pályakezdőként is
    • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írás/olvasás készségek)
    • MS Office alkalmazások gyakorlott felhasználói szintű ismerete, ezen belül is az Excel professzionális szinten
    • Hogy számodra érték legyen a pontosság, precizitás
    • Felelősségteljes, „megoldom” szemlélettel közelítsd a feladataid
    • Önálló munkavégzésre legyél képes, de emellett csapatjátékos is légy

Előnyt jelenthet:

    • Épületgépészeti kivitelezésben szerzett gyakorlat
    • Légkezelők értékesítésében szerzett pár éves gyakorlat
    • Ajánlatadó mérnöki tapasztalat
    • Autodesk alkalmazások ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, 2051 Állomás út 1/a..

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, a pozíció és bérigény megjelölésével várjuk.