Légi szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

  • Szállítmányok kezelésének megszervezése, adminisztrálása
  • A szállítmányokhoz kapcsolódó riportok vezetése, számlák ellenőrzése,
  • A szállítmányok interneten való nyomon követése,
  • Folyamatos egyeztetés a vámügyintézőkkel, a vámkezelésekkel, árukezelésekkel kapcsolatban,
  • Folyamatos egyeztetés az ügyfelekkel, szállítmányok státuszáról, számlákról, a szükséges előírásokrók és elvárásokról,
  • Szállítmányok feladásának előkészítése, a szükséges okmányok beszerzése és kiállítása,
  • Részt vesz az éves tenderekre való felkészülésben és az árak kialakításában,
  • Jó kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-3 év légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Magas fokú precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Önállóság
  • Felelősségvállalás
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, internet)

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • juttatások (cafetéria, munkába járás támogatása, céges mobiltelefon, AYCM sportkártya támogatás)
  • hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés
  • munka-magánélet megteremtésének támogatása (családbarát munkahely)
  • munkavállalóit megbecsülő, értéküket felismerő, ’emberekben’ és csapatokban hosszútávon gondolkodó, lojális munkaadó
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület