Légi fuvarszervező

GEODIS Hungary Logistics Kft.

Budapest, XIV. kerület

Budapesti irodánkba, csapatunk bővítésére tehetséges és motivált kollégát keresünk

pozícióba

Geodis Hungary Logistics Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat.

Főbb feladatok, munkák:

  • export, import szállítmányok szervezése
  • együttműködés a külföldi freight forwarding irodákkal
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • szállítmányokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • min. középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek, különösen Excel

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • összetett, felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • nemzetközi környezet
  • versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Légi közlekedés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen Önéletrajzát a Jelentkezem gomb segítségével elküldeni. Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.