Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég munkatársat keres

lég export és import ügyintéző munkakörbe

Feladatok:

  • a légi szállítmányok szervezése
  • légi szállítmányok teljes körű adminisztrációja (vállalat irányítási rendszerbe történő rögzítés, számlázás, bejövő számlák ellenőrzése és iktatása)
  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel, légitársaságokkal és egyéb alvállalkozókkal
  • árajánlatok készítése

Elvárásaink:

  • megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • tanulásra való hajlandóság
  • munkavégzés csapatban és önállóan is
  • rugalmasság, terhelhetőség, türelem
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés előnyt jelent

Amit még kínálunk:

  • stabil, magyar tulajdonosi háttérrel, nagy múlttal rendelkező cég
  • fiatalos csapat (15 fő)
  • kellemes munkakörnyezet
  • munkavállaló barát, rugalmas vezetőség
  • év végén teljesítmény alapú prémium
  • önálló munkavégzés
  • mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vecsés, 2220 Üllői út 807/b.