Lean szakértő/practitioner

FELADATOK

  • Lean eszközök bevezetése a gyakorlatban (a szervezet minden szintjével foglalkozik, termelési munkatársaktól kezdve, mérnökökön át a vezetőkig)
  • Coaching eszközök alkalmazása (csapatok támogatása – motiváció, hogyan vezessék be az eszközöket)
  • Dolgozói bevonás erősítése
  • Csoportos fejlesztések vezetése, mentorálása
  • Oktatások tartása, szervezése a Lean elvekről, eszközökről (BDPS eszközök és módszertan)
  • Folyamatos fejlesztési rendszer (BDPS) képviselete, fenntartása, erősítése, kiterjesztése
  • Termelési mutatószámok bevezetése
  • Folyamatos fejlesztési auditok elvégzése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó kivizsgálásokban való részvétel
  • Jó gyakorlatok összegyűjtése, megosztása
  • Riportok készítése a helyi és központi menedzsmentnek

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma
  • 3-5 év termelési tapasztalat
  • Lean gyártás technikájának ismerete
  • Gyakorlat strukturált problémamegoldó eszközök használatában (például DMAIC)
  • TPM, VSM, Standard work ismeret
  • Tiered management gyakorlat
  • Leanhez kapcsolódó auditokban való jártasság (layered audit)
  • Folyékony angol kommunikáció (írásban és szóban egyaránt)
  • Szakmai alázat és nyitottság, tanulási és fejlődési készség

ELŐNY

  • SAP ismeret
  • JIPM ismerete
  • 6 Sigma képesítés
  • Zero-loss mindset

AMIT KÍNÁLUNK

  • Modern munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Változatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Környe