Tatabánya környéki Partnerünk részére keresünk lendületes, aktív munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Lean Specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékteremtő folyamatok nyomon követése, hatékonyságának elemzése és optimalizálása
  • Layout és a munkakörnyezet lean szempontú fejlesztése
  • Fejlesztési projektek nyomon követése és koordinálása
  • A vállalati lean kultúra és szemléletmód fejlesztése
  • Vállalati ötletmenedzsment rendszer koordinálása
  • LEAN eszközök bevezetése és alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat termelő vállalatnál
  • Lean eszközök készség szintű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Megoldás és javítás-orientált beállítottság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye