Alapos tapasztalatot szereztél már LEAN szakértőként és szeretnél előrelépni?

Szívesen lennél önálló gazdája egy komplex termelő üzem

LEAN folyamatainak és azok fejlesztésének?

Legyél Nálunk

LEAN SPECIALISTA !

A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!

Feladatok:

  • A Lean kultúra és eszközeinek oktatása, terjesztése a dolgozók és vezetőik körében
  • A Lean bevezetéshez és kiterjesztéshez szükséges feladatok, mérések elvégzése, következtetések levonása, javaslattétel a fejlesztésre, irányokra, azok megvalósításának menedzselése
  • Ipari fejlesztési projektekben való részvétel, az ipari stratégia aktív támogatása
  • A LEAN fejlettségi fok vizsgálata auditokon keresztül

Elvárások:

  • Releváns egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Legalább 5 éves átfogó, termelési terepi szakmai tapasztalat lean, operational excellence, continuous improvement területen
  • Folyékony angol nyelvtudás kötelező!
  • Önálló bevezetési és projekt tapasztalat
  • Fejlett analitikai, probléma megoldó, döntéshozó és tervezési készségek
  • Kiváló kommunikációs érzék mind a fizikai dolgozókkal, mind a menedzsment tagokkal

Előnyt jelent:

  • élelmiszer ipari üzemben szerzett lean tapasztalatok
  • supply chain területen szerzett lean tapasztalatok
  • francia nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati környezet multinacionális háttérrel
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, változatos béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén
  • Elismerés, fejlődési és előrelépési lehetőség akár nemzetközi szinten is

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.