Kedves Jelentkező! Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező, valamint tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudással munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Lean mérnök

Feladataid közé fog tartozni:

  • Stratégiai projektek megvalósítása
  • Standardok létrehozása, meglévők felülvizsgálata, módosítása
  • Meglévő gyártási folyamat javítása ergonómiai, termelékenységi, minőségi szempontból
  • Termelékenységet, hatékonyságot, selejtcsökkentést célzó projektek megvalósítása
  • Gyártási veszteségek feltárása, analízise, javító intézkedések bevezetése
  • Elemzések elkészítése és prezentációja

Amivel biztosan rendelkezned kell:

  • Lean szakmérnöki végzettség, vagy felsőfokú végzettség Lean tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás
  • Kiváló prezentációs és kommunikációs képesség
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Haladó szintű PC ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, talpraesett, lendületes, terhelhető, rugalmas, alkalmazkodó személyiség
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit mi nyújtunk a tudásodért:

  • Versenyképes fizetés és juttatások, valamint fizetett ebédszünet
  • Izgalmas és változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
  • Remek kollégák

Ahol dolgozni fogsz:

  • Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Kedves jelentkező! Alig várom, hogy felvegyem veled a kapcsolatot, és többet megtudjak rólad. Ehhez csupán annyit kell tenned, hogy elküldöd legfrissebb önéletrajzodat angol és magyar nyelven a pozíció megjelölésével.