Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható, nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

LEAN MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

(HF 12-8154)

pozícióba.

Feladat:

  • A termelési folyamatok elemzése és értékelése,
  • Termelési folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • A fejlesztések bevezetésének koordinálása,
  • A vállalaton belül működő fejlesztési ötletek megvalósulásának támogatása,
  • A dolgozók fejlesztése, képzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Termelésben / LEAN területen szerzett néhány éves tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Az autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8154"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Lean mérnök (junior / senior) (HF 12-8154)
  • Rövid pozíció név: Lean mérnök
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: A termelési folyamatok elemzése és értékelése, Termelési folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése, A fejlesztések bevezetésének koordinálása, A vállalaton belül működő fejlesztési ötletek megvalósulásának támogatása, A dolgozók fejlesztése, képzése.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök), Termelésben / LEAN területen szerzett néhány éves tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk, Az autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, Aktív angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.05.19