WORK FORCE KFT.

Kedves Lean Szakember! Autóipari beszállító partnercégünk keresi új munkatársát. Amennyiben rendelkezel lean projektmenedzseri tapasztalattal, folyékonyan beszélsz angolul és németül, emellett pedig szeretnél egy stabil hátterű nemzetközi cégnél dolgozni, jelentkezz partnerünkhöz, mint Lean Manager

Lean Manager

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A lean alapok megteremtése a gyárban
  • Alkalmazottak képzése a folyamatos fejlesztés és a lean alapelvek mentén
  • A lean alapelveken nyugvó folyamatos fejlesztés vezetése és implementálása
  • Gyökérok-vezérelt problémamegoldó folyamatok tudásbázisának megalkotása
  • Ipar 4.0 előkészítése és kezdeményezése
  • A működés folyamatainak optimalizálása és az automatizálás támogatása
  • Az OEE fejlesztése és a TPM bevezetése
  • A helyi lean büdzsé kontrollja, a lean kezdeményezések felügyelete és riportálás az  előrehaladásukról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Gyártó közegben, lean projektmenedzsmentben és Ipar 4.0-ban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • MS Office és MS Project ismerete
  • Proaktív és szervezett munkastílus
  • Jó kommunikációs készség és csapatjátékos beállítottság

Amit nyújtunk

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség és teljesítményt elismerő, támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet, projektekhez kapcsolódó külföldi utak
  • Munkavállaló-barát környezet

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben sikerült lekötnöm a figyelmedet öt percre, én a helyedben nem haboznék elküldeni önéletrajzomat a Jelentkezem gombra kattintva. Ne feledd, a változatosság gyönyörködtet. Te készen állsz a változásra…?

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.