BECK AND PARTNERS Kft.

Szenvedélyed a LEAN, és szívesen fejlesztenéd magad ezen a területen?
Szívesen utaznál ügyfelünk olaszországi központjába fejlesztési képzésekre?
Ha feltett kérdésekre igennel válaszoltál, akkor ez a pozíció neked szól!
Partnerünk piacvezető a gázellátásban használt termékek és szolgáltatások területén. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében az alábbi pozíció betöltésére keresünk szakembert: LEAN FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIAL

LEAN Folyamatfejlesztési Specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • LEAN képzésben való részvétel a cég olaszországi központjában (első évben: havi szinten 1 hét, második évben: negyedévente 1 hét)
  • A meglévő gyártási folyamatok megismerése, folyamatos vizsgálata és fejlesztése
  • Fejlesztési projektek menedzselése
  • Javaslattétel a szükséges változtatásokra
  • Szoros együttműködés az ügyvezetővel és a társosztályokkal
  • Folyamatosa kapcsolattartás az olasz KPO (Kaizen Promotion Office) vezetővel
  • Jelentések, riportok készítése
  • Angol nyelvtudás aktív használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves tapasztalatod van LEAN területen (junior és senior kollégák jelentkezését is várjuk)
  • Dolgoztál már az autóiparban
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jól kommunikálsz szóban és írásban
  • Nyitott vagy az új technológiák, területek megismerésére

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag – versenyképes alapbér és 13. havi bér
  • Bejárási támogatás
  • Teljes mértékben finanszírozott olaszországi képzés
  • Stabil háttérrel rendelkező, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató
  • Kihívásokkal teli, felelős pozíció

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: